BİLGİ ALIN 0262 642 06 44

AR-GE MERKEZİ

Apetech'in üretim faaliyetlerinin altında yatan felsefe; performans, konfor, güvenlik ve hizmet ömrü açısından zorlu pazar gereksinimlerini karşılamak amacıyla yeni sürtünme malzemesi bileşiklerinin sürekli araştırılması, geliştirilmesi ve test edilmesidir. Alternatif bileşikler sürekli analiz edilir ve değerlendirilir. Apetech tarafından üretilen fren ürünleri ECE R-90 onayı ile tamamen desteklenen en kaliteli, ekolojik malzemeye dayanmaktadır.

Yeni sürtünme bileşikleriyle ilgili uzun vadeli stratejimiz maliyetle ilgili değildir, sadece en ileri teknolojiyle mümkün olan en iyi ürünleri sunmaktır.

Apetech, teknolojik olarak ilerlemek ve sektöründe söz sahibi olabilmek adına, çeşitli inovasyon alanlarına yatırım yaparak araştırma faaliyetlerini sürdürüyor. Bu çalışmaları 2021 yılında bir çatı altında toplayıp, sistematik olarak yürütmek için AR-GE merkezimizin kuruluş çalışmalarına başlıyoruz. AR-GE çalışmalarımız Kocaeli Üniversitesi bünyesinde bulunan Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin (KOÜTTO) destekleriyle yürütülmektedir. 

Apetech, her alanda en son teknolojik donanıma sahiptir. 380m² kapalı alanda kurulu olan Apetech Merkez Laboratuvarı'nda; makine ve ekipman geliştirme, yeni ürün geliştirme, test yöntemleri geliştirme, malzeme araştırma proses geliştirme, ürün iyileştirme, teknoloji geliştirme yanında müşteri desteği hizmetleri de verilmektedir.