BİLGİ ALIN 0262 642 06 44

ÇEVRE YÖNETİM KAPSAMI

Apetech Otomotiv, Çerkeşli OSB Mahallesi İmes 6. Cadde İmes Organize Sanayi Bölgesi Sitesi No: 9 Dilovası, 41455 Kocaeli - Türkiye adresinde bulunan 10.000 m² si kapalı alanda yer almaktadır.

Apetech A.Ş firması olarak, firmamızın stratejik hedeflerine ulaşmasına etki eden iç ve dış hususların analizi ve ürünlerimizin, faaliyetlerimizin yaşam döngüsü yaklaşımını dikkate alarak yapmış olduğumuz çevresel etki değerlendirme analizine göre, çevresel etkileri en aza indirmeyi ve ÇYS sistemi sayesinde bu çalışmalarda süreklilik arz eden bir sistem oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda, ÇYS kapsamında, proje aşamasından ürün teslimine kadar otomotiv sektörü için fren balatası ve fren pabuç balataları ile aksesuarlarının üretimi, fren balataları, pabuç balatalar, balata aksesuarları, motor ve şanzıman yağları ve filtrelerin (hava, yakıt, yağ, kabin) satışı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz proseslerimizde, ISO 14001 standardı ve yasal gerekliliklerini yerine getirerek atıkları ayrıştırıp geri kazanımını sağlayan, oluşan endüstriyel atık suları arıtıp prosese geri kazandıran, hava kirliliğini önlemek için çevre dostu enerji kullanarak, kirliliği önleyen ve kaynağında azaltarak tüm kaynakların etkin ve verimli kullanımı,  tabi olduğumuz tüm uygunluk yükümlülüklerinin takibi izlenmesi sürekli iyileştirmesi, bugün ve gelecekte tüm ilgili taraflarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini değerlendirmek  ve karşılamak yer almaktadır.

Ayrıca ÇYS kapsamında, Tedarikçi ve Müşterilerin çevre etkileri ile Apetech A.Ş  komşuları ve bunlardan gelebilecek etkiler de yer almaktadır.