Vizyon ve Felsefe

Apetech olarak, girişimci, dinamik ve yetkin kadromuz ile dünya çapında kaliteye sahip yedek parçalarımızı bağımsız yenileme pazarına sunmak, sektördeki lider pazar payımızı ve marka imajımızı koruyup daha da geliştirmek bizim yönetim ve çalışma vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Apetech olarak en büyük hedefimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Zengin ürün çeşidi, mükemmel ürün kalitesi, örnek alınacak satış ve dağıtım ağı, fiyat istikrarı, güvenilirlik, şeffaflık, hızlı teslimat ve yüksek bulunabilirlik oranı sayesinde daima geleceğe güvenle bakıp, pazardaki pozisyonumuzu ileri taşıyabileceğiz.

İnsan Kaynağı ve İstihdam
Bizim en büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır. Bu nedenle Apetech olarak mükemmel performanslar ortaya koyan, yaratıcı ve yapıcı çalışma ortamını oluşturmak başarıya giden yoldaki ana felsefelerimizdendir. Apetech, sürekli öğrenen ve öğreten kurum kültürü ile çalışanlarına müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. İnsan kaynaklarını geliştirerek, istihdam fırsatları sağlamak için büyümeyi ve gelişmeyi sosyal sorumluluk olarak daima benimsemiştir.