MOTOR & ŞANZIMAN YAĞLARI VE ANTİFRİZLER

MOTOR VE ŞANZIMAN YAĞLARI

Apetech motor & şanzıman yağları en üstün kalitede baz yağlar ve katkı maddeleri ile son teknolojiye sahip tesislerde üretilmektedir. İster motor koruma için olsun isterse de daha düşü emisyon ya da daha fazla kilometre, doğru otomobil için daima doğru bir çözüm Apetech motor & şanzıman yağlarında vardır. Hem de performanstan hiçbir ödün vermeden!

Apetech motor ve şanzıman yağları ISO/TS 16949, ISO 18001:1999, ISO 14001:2004 kalite sertifikaları ile modern cihazlarla donatılmış (TS EN/ISO 17025) AR-GE laboratuvarlara sahip tesislerde üretilmektedir.

Apetech motor ve şanzıman yağları 225’den fazla referansını  1, 3, 4, 5, 7, 20, 205 litrelik ambalajlarda pazarın hizmetine sunmaktadır.

Apetech motor ve şanzıman yağları, Amerikan Petrol Enstitüsü (API) ve  Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA) tarafından istenen en yüksek değerlere göre üretilmektedir.

Apetech motor ve şanzıman yağları, araç üreticisi onay kodu ile aracınızın da en üstün motor performansı almanızı sağlar.

Minarel, yarı sentetik ve tam sentetik motor yağlarının yanında şanzıman, dişli ve hidrolik yağları da ürün yelpazesinde bulunur.

Apetech yağları günümüz araçlarının taleplerini en yüksek kalitede karşılamak için formülize edilmiştir. İçerdiği katkılar sayesinde yüksek sıcaklıklarda bile viskozitesini korur, aşınmaya karşı olağanüstü direnç sağladığı gibi eksiltme de yapmaz.

Profesyonellerin ilk tercihi olan Apetech motor ve şanzıman yağları dört mevsim eşsiz yağlama, uzun ömür ve rekabetçi fiyat avantajı sağlar.

 

ANTİFRİZLER

Apetech bu grupta kırmızı ve mavi olarak 1, 1.5, 3, 16 litrelik ambalajlarını yenileme pazarının hizmetine sunar.

Apetech Long Life antifriz (konsantre) etilen glikol esaslı olup donma, kaynama ve korozyona karşı hiçbir bakım gerektirmeden tam koruma sağlar. Soğutucunun, motora büyük katkı sağlayan uzun ömrünün sırrı neredeyse hiç tükenmeyen korozyon önleyici içeriğidir.

-37 derecede bile donmayı engeller.