Filtreler

Apetech yağ filtreleri, yakıt filtreleri, polen (kabin) filtreleri, hava filtreleri ve kurutucu filtreler dayanıklılık ve mükemmel performans sunmak için OEM kalitesindeki malzemelerden, ISO TS 16949, QS 9000,ISO 9001/2, EAQF 94 ve ISO 14001:2004 kalite sertifikalarına sahip tesislerde üretilmektedir.

Apetech filtre ürün grubu 3.000’nin üzerinde referansı ile Avrupa, Asya ve Amerikan araç parkının %98’ni kapsar.

 

Hava Filtresi

Apetech hava filtreleri ürün yelpazesi panel, oval, yuvarlak ve konik filtreler olup, en zorlu koşullarda bile güvenle çalışır. Apetech hava filtreleri, yakıt-hava oranının optimum bileşimini sağlar ve motor performansının istikrarlı olmasına imkan verir. Yakıt sarfiyatının düşmesini sağlar.

Yağ Filtresi

Günümüz motorlarında yüksek performans ve az yakıt sarfiyatı temel alınmıştır. Apetech yağ filtreleri, motor yağ temizliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle motor yağının toz, karbon, metal ve benzeri parçacıklardan etkilenmesini engeller ve motor yağının zamanından önce bitmesinin önüne geçer. Apetech yağ filtreleri ürün yelpazesi, Spin-on filtre (atom yağ filtresi), Filtre elemanları ve hidrolik yağ filtresinden oluşur.

Yakıt Filtresi

Bir yakıt filtresi alırken risk almak istemiyorsanız Apetech yakıt filtresi alın. Motorun her şeyden önce ihtiyaç duyduğu şey temiz yakıttır. Yeni nesil enjeksiyon sistemleri, yakıt kalitesi konusunda çok hassastır. Apetech yakıt filtreleri, aşınmaya sebebiyet verecek toz, kir, pas ve su gibi partiküllerin yakıttan arındırılmasını, motorunuzun korunmasını sağlar. Apetech yakıt filtreleri ürün yelpazesi, Atom filtre, Sıralı filtreler ve filtre elamanından oluşur.

Kabin Filtresi

Kötü hava kalitesi kabin ortamı içinde genellikle toz duman ve polene neden olur. Apetech kabin hava filtreleri bu aralığı düşürür. İçerisindeki karbonlar sayesinde dışardaki pis koku ve zararlı gazların kabin içerisine girişini maksimum düzeyde engeller. Eşit pilse aralıkları ile düzenli hava akışını sağlar. Tünel ve trafiğin sıkıştığı ortamlarda dahi araç kliması ve üfleyici fanın yüksek performanslı çalışmasını sağlar. Apetech kabin filtreleri ürün yelpazesi, Aktif karbonlu kabin hava filtresi, kabin hava filtresi ve partikül filtrelerden oluşur.