AKÜLER

AKÜLER

Apetech bitmeyen güç ve enerjisi ile bu grupta Avrupa, Asya (Japon-Kore), Amerikan araç gruplarını kapsayan otomobil, hafif ticari, ağır vasıta, marin ve stop-star (EFB & AMG) akülerden oluşan 200’den fazla ürün yelpazesini pazarın hizmetine sunmaktadır.

 

Starter Aküler

Araçların ilk hareketini sağlamak, araçtaki elektrikle beslenen tüm cihazları çalıştırmak için geliştirilmiş ve üretilmiş akülerdir.

Ürün Gamı

  • AGM Akü
  • EFB Akü
  • SMF Akü
  • MF Akü

 

Stop-Start EFB

Apetech akü stop-start EFB, üst segment ve standart stop-start araçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş yüksek kaliteli plakalara ek olarak kristal teknolojisi ile hazırlanmış özel formülü sayesinde, yeni nesil, yüksek elektrik tüketimi olan araçlarda bile hiçbir bakım gerektirmeden, 2 kat daha uzun ömür, ekstra performans, %5 yakıt tasarrufu ve CO2 emisyonunda azalma sağlamaktadır.

 

Stop-Start AGM

Apetech akü stop-start AGM, yüksek elektriksel donanım ve geri kazanım frenleme sistemine sahip stop-start araçlar için özel olarak üretilmiştir. 3 kat daha uzun ömür, %30 daha fazla marş basma kapasitesine, %5 yakıt tasarrufu ve hızlı şarj kabule sahiptir.

Apetech aküler marş basma gücünde lider, uzun ömürlü akülerdir, 1 yılı aşkın uzun raf ömrü vardır.

Mühürlü Apetech aküleri sıvı seviyesi ve su dolum kontrol ihtiyaçlarını ortadan kaldırır, kullanıma hazır, tam bakımsızdır. Harici pislik girişi ve kıvılcıma karşı güvenlidir.

Apetech aküler şarj seviyesini gösteren küçük sihirli göze sahiptir.

Binek araçlarda 2 yıl, ticari araçlarda 1 yıl garanti süresi vardır.

Apetech aküler geniş satış ve servis ağı ile daima profesyonellerin ilk tercihi olmuştur.